Výrobci / značky
Novinky
Sedací vaky Chomutovsko

V naši prodejně RODEX ve ŠKOLNÍ 21, CHOMUTOV, můžete vyzkoušet sedací pytle a vaky. Sedací vaky v ústeckem kraji, pytle na válení, sedací polštáře, designové sedací vaky. Spádová oblast Kadaň, Klášterec, Chomutov,...

více
Čištění sedacích pytlů

Čištění sedacích pytlů Patříte mezi nové majitele sedacích vaků či taburetů a hledáte informace jak o tento typ bytových doplňků pečovat pro zachování čistoty a stálosti barev? Nejen pro vás, ale...

více

Jak vybrat sedací vak?

Vyberte barvu, která se vám hodí do prostoru místnosti.

Bojíte se experimentovat s barvičkama? Pak můžete vybírat neutrální barvy jako bílá, černá nebo šedá. Jste skutečně odvážny? Povolte úzdu vaši fantazii a dejte vašemu interiéru sedací pytel v jedovaté zelené, růžovou jak bonbón nebo v jasně červeným barvě. Obzvlášť žádaný sedací vak je v barvě žluté.


Vyberte materiál, který odpovídá vašemu stylu

Určitým materiálem vytváříte svůj styl bydlení. Někdo rád sedací vaky z koženky, někdo radší pratelný polyester. Do ložnice spíš vybírejte přírodní materiály, pro děti doporučujeme s vnitřním vakem a polyester, kvůli údržbě.


Sedací vak vam pomůže od bolesti zad

Často vas bolí zádech? Pak může být řešení sedací vak. Tímto způsobem zabráníte tomu, aby se tělo dostalo do špatné polohy a můžete si užít pohodlí relaxačného sedacího pytle. Vzhledem k tomu, že se sedací pytel zcela přizpůsobuje vašemu tělu a dobře obepne, máte pocit, že jste v měkké peřině: to uvolňuje a zahříva svaly a umožní vám skvělý relax. Doporučujeme vybírat vaky s polystyrenovými kuličkami, řáda přeprodejců šidí a prodáva vaky s regranulátem  a stavebním polystyrénem.

Lidi pracuji u počítače a sedí v různích pozicích. Co ma za následek bolesti hlavy, bolesti páteře, zbytečný stres. Sedací vaky napytel uvolňují zátěž na klouby, uvolňují ztuhlou šiji, pořidte si pytel podle vaši velikosti, tak aby doslova pohlit a užívejte si relaxu, třeba i na pracovišti. Nebo v relaxační místnosti ve vaši firmě.

Sedací pytel můžete darovat jako skvělý dárek. Docela často zasílame sedací vak jako svatební dar.

Pro firmy, školy, knihovny, nebo festivaly, zařizujeme na klíč relaxační místnosti. Informujte se u nás na detaily spolupráce.

Copyright 2014 - 2024 © Napytel