Výrobci / značky
Novinky
Sedací vaky Chomutovsko

V naši prodejně RODEX ve ŠKOLNÍ 21, CHOMUTOV, můžete vyzkoušet sedací pytle a vaky. Sedací vaky v ústeckem kraji, pytle na válení, sedací polštáře, designové sedací vaky. Spádová oblast Kadaň, Klášterec, Chomutov,...

více
Čištění sedacích pytlů

Čištění sedacích pytlů Patříte mezi nové majitele sedacích vaků či taburetů a hledáte informace jak o tento typ bytových doplňků pečovat pro zachování čistoty a stálosti barev? Nejen pro vás, ale...

více

Luxusní pytle a vaky na válení

NAPYTEL - to jsou luxusní sedací vaky a pytle na válení,

které ulahodí oku a dopřeji pohodlný relax.

Vaky a  Pufy jsou moderní  designový nábytek hruškovitého tvaru - naplněný polystyrenovými kuličkami , které se dokonale příspůsobí tvaru těla. Díky tomu jsou sedací pytle velmi pohodlné. Můžete sedět a ležet na nich. K dispozici máme ve třech základních provedeních: dětská sedací pytle, vaky pro dospěláky a válecí polštáře, takže každý najde něco pro sobe. Máme široký výběr 26 barev , oblíbeným doplňkem je taburet.

Napytel vaky jsou odolné, pohodlné a příjemné v přímém kontaktu - splňují jak estetické, tak i funkční vlastnosti. Sedací hrušky se dokonale přizpůsobují tvaru těla - jsou vhodně profilované tak, aby jste mohli relaxovat. Sedací hrušky jsou naplněna certifikovanými polystyrenovými granulemi třídy 1 - bílé, čisté kuličky zaručují, že pytel bude po dlouhou dobu pohodlný.

Chcete si vyladit svůj obývací pokoj a záleží vám na jemném a elegantním uspořádání? Široká škála barev vám umožní co nejlépe zladit interiér. Moderní vaky vam zmení vzhled i atmosféru v obývacím pokoji, ložnici, dětským pokoji, nebo i na balkóně. Pytle a vaky jsou ideálním festivalovým a veletržním nábytkem.

Nabídka NAPYTEL je neustále obohacována o jedinečné kousky -  v různých velikostech a barvách. Je možne si pořídit i zcela jediněčný kus sedacího vaku s originalním vzorem,který bude jediný na světě.  Široká škála látek, z nichž nejpopulárnější nylon, koženka, bavlna,  a mikrovlákno. Díky vysoce kvalitním tkaninám jsou naše Napytel vaky velmi odolné a pohodlné na dotek.

Copyright 2014 - 2024 © Napytel