Výrobci / značky
Novinky
Sedací vaky Chomutovsko

V naši prodejně RODEX ve ŠKOLNÍ 21, CHOMUTOV, můžete vyzkoušet sedací pytle a vaky. Sedací vaky v ústeckem kraji, pytle na válení, sedací polštáře, designové sedací vaky. Spádová oblast Kadaň, Klášterec, Chomutov,...

více
Čištění sedacích pytlů

Čištění sedacích pytlů Patříte mezi nové majitele sedacích vaků či taburetů a hledáte informace jak o tento typ bytových doplňků pečovat pro zachování čistoty a stálosti barev? Nejen pro vás, ale...

více

Sedací vaky eshop Napytel

Vytvořte si svůj útulný domov s eshopem Napytel


Váš dům není jen místem, kde přespávate, ale také místem kde odpočíváte a trávíte volné chvíle s přáteli a rodinou.

Potřebujete stylově sladit nábytek a dekorace do jednoho celku vhodného pro všechny generace? Vyberte si sedací vaky, které se stanou součástí vašeho nábytku.

Pokud jste typ, který dělá doma rád párty, využijete sedací vaky, které si dokážete přizpůsobit podle aktuálních potřeb. Změna vašeho pokoje s pytlema na válení jako například sedací vak TIPI bude jednoduchá.

Překvapte hosty vašim útulným a stylovým interiérem sladěným v moderních barvách. Teplé barvy jako je pomerančová udělají váš pokoj přívětivím a útulným pro návštěvy, méně výrazné barvy jako je bílá nebo krémová dodají vašemu bytu eleganci.

Copyright 2014 - 2024 © Napytel