Výrobci / značky
Novinky
Sedací vaky Chomutovsko

V naši prodejně RODEX ve ŠKOLNÍ 21, CHOMUTOV, můžete vyzkoušet sedací pytle a vaky. Sedací vaky v ústeckem kraji, pytle na válení, sedací polštáře, designové sedací vaky. Spádová oblast Kadaň, Klášterec, Chomutov,...

více
Čištění sedacích pytlů

Čištění sedacích pytlů Patříte mezi nové majitele sedacích vaků či taburetů a hledáte informace jak o tento typ bytových doplňků pečovat pro zachování čistoty a stálosti barev? Nejen pro vás, ale...

více

Sedací pytle doprava zdarma

V 99% máme dopravu zdarma při zakoupení sedacího pytle!


Sedací pytle vtrhli na trh s nábytkem teprve nedávno a už zaplavují naše obýváky či dětské pokoje. Sedací pytel je jednoduše  stvořený na lenošení či čtení knihy, časopisů či novin.

Na první pohled nás samozřejmě zaujme hlavně to jak tensedací pytel vypadá. To však není to jediné o co bychom se měli při koupi zajímat. Neméně důležitá je ale saj samotná náplň vaků. Asi nejlepší volbou a to zejména v případě dětských sedacích vaků jsou polystyrénové kuličky EPS, ty se samozřejmě liší svou velikostí.

Všechny naše sedací pytle (dětské sedací vaky nevyjímaje) mají otvor na doplňování kuliček a nemusíte se bát, že byste měli problém sehnat náhradní náplň. Na dnešním trhu ji seženete zcela bez problémů a vždy v případě potřeby si můžete náplň do vaku doplnit.

Vaky na sezení nejsou samozřejmě jen moderní designovou záležitostí, ale mají i velmi dobré ortopedické vlastnosti. Na těchto vacích se netvoří proleženiny, takže je bez obav mohou používat osoby, které jsou dlouhodobě upoutané na lůžko, ale například i nemocná zvířata.

Sedací pytle si můžete vybírat podle velikosti, tvaru, náplně či materiálu, nebo ceny. Nejčastěji používaným materiálem je polyester. Na takovém vaku se příjemně sedí avšak pokud nemáte problém připlatit si o kvalitu určitě uvažujte o nylonu. Vysoce odolném, příjemném a nepromokavém materiálu, který se používá hlavně při již zmíněných vacích vhodných do venkovních prostor.

Sedací vaky pro děti je také možné doladit s interiérem dětského pokoje. Potahy si navíc můžete jednoduše podle potřeby měnit, stačí při tom jen základní krejčovské schopnosti, nebo šikovná kamarádka. pro vaše pohodlí nabízime sedací vaky v kompletě s vnitřním vakem.

Copyright 2014 - 2024 © Napytel