Výrobci / značky
Novinky
Sedací vaky Chomutovsko

V naši prodejně RODEX ve ŠKOLNÍ 21, CHOMUTOV, můžete vyzkoušet sedací pytle a vaky. Sedací vaky v ústeckem kraji, pytle na válení, sedací polštáře, designové sedací vaky. Spádová oblast Kadaň, Klášterec, Chomutov,...

více
Čištění sedacích pytlů

Čištění sedacích pytlů Patříte mezi nové majitele sedacích vaků či taburetů a hledáte informace jak o tento typ bytových doplňků pečovat pro zachování čistoty a stálosti barev? Nejen pro vás, ale...

více

Sedací vaky podle materiálu

Ekokůže je velmi jednoduchá na údržbu. Vyznačuje se pružností, dlouhou trvanlivostí, elegancí, neláme se a je antialergická. V případě nečistot použijte jemný hadřík a teplou mýdlovou vodu. Nedrhněte a neaplikujte žádné agresivní čisticí prostředky nebo drsné utěrky. Po vyčištění sedací vak otřete do sucha. Na prach stačí i suchá hadr. V případě náročných skvrn použijte čisticí prostředek na ekokůží.

Polyesterové sedací vaky se při běžném zašpinění čistí jemným zubním kartáčkem a na to určeným čistícím prostředkem. Kartáček nejprve namočte do mýdlové vody a potom kroutivý pohyby odstraňte vzniklé nečistoty. Nepoužívejte zbytečně mnoho vody, aby vak nepromoknou. Po vyčištění povrch osušte suchým hadříkem. V případě náročných nečistot použijte čisticí prostředky na čištění textilií v automobilech. Případně můžete vak odzipsovať a potah vaku ručně máčeny s čisticím prostředkem bez použití pračky. Polyester je citlivý na vysoké teploty, proto pokud byste se ho také rozhodli prát, použijte program s nízkou teplotou.

Plyš je hebký materiál, velmi příjemný na dotek. Tato italská umělá kožešina je velmi oblíbená u dětí a dospělých. Plyš je materiál používaný v průmyslu při výrobě hraček. Potahy těchto sedacích vaků je možné ručně prát při teplotě 30 * C.

Copyright 2014 - 2024 © Napytel