Výrobci / značky
Novinky
Sedací vaky Chomutovsko

V naši prodejně RODEX ve ŠKOLNÍ 21, CHOMUTOV, můžete vyzkoušet sedací pytle a vaky. Sedací vaky v ústeckem kraji, pytle na válení, sedací polštáře, designové sedací vaky. Spádová oblast Kadaň, Klášterec, Chomutov,...

více
Čištění sedacích pytlů

Čištění sedacích pytlů Patříte mezi nové majitele sedacích vaků či taburetů a hledáte informace jak o tento typ bytových doplňků pečovat pro zachování čistoty a stálosti barev? Nejen pro vás, ale...

více

Odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu

Úvod Obchodní podmínkyOdstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu

Právo na vrácení zboží během 14 dnů od převzetí

 

Podle ustanovení § 1829 odst.1 občanského zákoníku má spotřebitel právo na odstoupení od kupní smlouvy a na vrácení zboží bez udání důvodu.

Kdo je spotřebitel:

§ 419

Spotřebitelem je každý člověk, který mimo rámec své podnikatelské činnosti nebo mimo rámec samostatného výkonu svého povolání uzavírá smlouvu s podnikatelem nebo s ním jinak jedná.

Zboží si můžete si během čtrnácti dnů (14) od převzetí vyzkoušet způsobem, který je nutný k obeznámení se s povahou, funkčností a vlastnostmi zboží.

V případě odstoupení od smlouvy se kupní smlouva od počátku ruší.

Odstoupení od kupní smlouvy musí být na naši adresu odesláno do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží.

Toto odstoupení od kupní smlouvy je nutné zaslat na naší adresu, a to pomocí online formuláře umístěného dole na této stránce, nebo si můžete stáhnout formulář, který po vyplnění odešlete elektronickou poštou, nebo na naši korespondenční adresu. Zadejte zde také číslo účtu, na který Vám vrátíme kupní cenu včetně nákladů na dodání, které jsme od Vás přijali. Peníze Vám budou zaslány na tento účet do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od kupní smlouvy.

Zboží nám bez zbytečného odkladu zašlete či předejte, nejpozději však do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od smlouvy. Není naší povinností vrátit přijaté peněžní prostředky dříve, než nám zboží předáte nebo prokážete, že jste nám zboží odeslali.

Náklady spojené s vrácením zboží hradí spotřebitel.

Jestliže jste si zvolili jiný než nejlevnější způsob dodání zboží, který byl v naší nabídce, vrátíme Vám náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží.

Pokud dojde k vrácení zboží poškozeného, nebo opotřebeného používáním, jsme oprávněni tuto škodu jednostranně započíst proti Vašemu nároku na vrácení kupní ceny.

Jestliželi Vám byl společně se zbožím poskytnut dárek, je darovací smlouva uzavřena s rozvazovací podmínkou, že dojde-li k odstoupení od kupní smlouvy spotřebitelem, pozbývá darovací smlouva ohledně takového dárku účinnosti a jste povinni spolu se zbožím vrátit i poskytnutý dárek.

Od kupní smlouvy nelze odstoupit v těchto případech:

zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit

zboží bylo upravené podle přání spotřebitele

zboží podléhá rychlé zkáze

audio a video nahrávky a počítačové programy, porušil-li spotřebitel jejich originální obal

dodávka novin, periodik a časopisů

Podrobnější informace o odstoupení od kupní smlouvy naleznete v obchodních podmínkách.

 

Adresa pro oznámení odstoupení od kupní smlouvy:

 

Rastislav Dufala

Písecká 11

Praha 3

130 00

mobil: 777957687

mail: dufala@volny.cz

 

Zboží vracejte na provozovnu (prodejnu)

 

Rastislav Dufala

Prodejna RODEX

Školní 1975/21

430 01 Chomutov

Copyright 2014 - 2024 © Napytel